1969’dan beri İstanbul’da

Koruyucu File İmalatında Lider

Biz Kimiz ?

1969 yılında Şişli-Bomonti Bizimhan’da kurulan Nal Plastik A.Ş. 40 yılı aşkın süredir plastik sektöründe aktif olarak rol almaktadır. Faaliyetlerine İstanbul/Yenibosna’daki binasında devam eden Nal Plastik; kuruluşunda plastik şişe imalatı ile sektörde yer alırken hali hazırda plastik şişe imalatının yanı sıra koruyucu file imalatı konusunda da uzmanlaşmıştır.

Misyonumuz

Yerli ve yabancı markalardan oluşan makine parkuru ile imalat sektöründe otomasyona önem veren firmamız, değişen piyasa şartları doğrultusunda güncel istek ve ihtiyaçlara en iyi şekilde çözüm verebilmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Amacımız ürettiğimiz doğa dostu ürünlerle çözüm ve değer yaratabilmektir.

Kaliteli ve Çözüm Odaklı

Kalite politikalarımız çerçevesinde müşterilerimize hızlı çözümler sunarak çıtayı daima yükseltiyoruz.

Kalite Belgesi
Ton Yıllık Üretim
Bizi Özel Yapan Değer Nedir ?

Önem verdiğimiz noktalar “Geri Dönüşüm” ve “Çevreci” bir firma olabilmektir.  Bunun için imalatlarımızda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda “Bioçözünür” katkılar kullanarak, imalatını yaptığımız plastik ambalajların kullanım amaçlarını doldurduklarında doğada kaybolacak şekilde üretmekteyiz.önem verdiği noktalar “Geri Dönüşüm” ve “Çevreci” bir firma olabilmektir.  Bunun için imalatlarımızda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda “Bioçözünür” katkılar kullanarak, imalatını yaptığımız plastik ambalajların kullanım amaçlarını doldurduklarında doğada kaybolacak şekilde üretmekteyiz.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi (Türkçe)

ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi (İngilizce)

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Gıda İle Temas Eden Madde ve Malzemelere Ait Üretim İzni Belgesi